FIBER3D marmur PLA filamentów 1,75 mm 1 kg

FIBER3D marmur PLA filamentów 1,75 mm 1 kg

PLA marmur włókno zawiera cząstki pigmentu. Produkt przypomina kamień po wydrukowaniu. Jest to przyjazny dla środowiska materiałów i przyjazne dla środowiska. Nietoksyczne i bezpieczne. Średnica nici: 1,75 mm, ± 0,02 mm. - 1 kg zawierają około 390 m od średnicy przewód 1,75 mm. PLA żarnik marmur również pakować po 10 metrów na 3D pióra.

zł7,80 incl. VAT

Warehouse status: W magazynie >10

Producent: FIBER3D

Wysoka jakość druku znaki materialne FIBER3D .

href = "https://www.na3d.cz/blog/prehled-dostupnych-materialu" PLA żarnik cząstki pigment gwarantuje po wydrukowaniu wygląd kamienia, marmuru. Podczas drukowania nie jest wydzielany zapach chemicznego materiał biodegradowalny.

Materiał Opis : taki sam jak konwencjonalnych PLA (kwas polimlekowy, kwas mlekowy), ten marmur bioplastiki PLA z włókna wytworzone ze skrobi kukurydzianej. Ma podobne właściwości jak tworzywa sztucznego są wykonane z ropy naftowej. Ten materiał rozpuszcza się stosując tetrahydrofuran, aceton przedłużonym powoduje narażenia trawienia powierzchni. Wadą jest mniejsza odporność na temperaturę. To może być aktywnie chłodzone podczas drukowania i nie potrzebuje poduszki. PLA jest temperatura obróbki wynosi od 190 do 220 ° C

Zakończ PLA : materiał nie może być łatwo szlifować, ponieważ podczas tej operacji generuje ciepło, które powoduje "ciągnięcie" włókna wydruku. Właściwe jest zatem kopia cool.

Przechowywanie Bezpieczne suche. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Główne zalety materiału